Načítám filmy

POD

OBALEM

*placeholder* :P

18. - 20. 12. 2017

JEDEN SVĚT

NA OHRADNÍ

*placeholder*

14. ročník festivalu

...

Den 1

1.A
Hranice práce
08:00 - 09:10
Vernisáž
09:25 - 10:12
No
10:20 - 12:18
1.B
Hranice práce
08:00 - 09:10
La Notte
09:25 - 11:22
L'eclisse
11:30 - 13:28
2.A
Hranice práce
08:00 - 09:10
Na sever od slunce
09:25 - 10:12
Studenti z katedry dokumentu FAMU
10:20 - 11:30
Co je vám, doktore?
11:45 - 13:04
4.A
Hranice práce
08:00 - 09:10
Cesta do Fantazie
09:25 - 11:29
Moje sousedka
11:35 - 11:45
Ghost in the Shell
11:55 - 13:17
3.A
Hranice práce
08:00 - 09:10
Jak to vidím já:Pepa
09:25 - 09:40
Jak to vidím já:Amia
09:40 - 09:55
Mý věci
10:00 - 11:20
Hrdá navzdory chudobě
11:25 - 11:45
2.B
Hranice práce
08:00 - 09:10
!!!ZRUŠENO!!! Promítání filmů z 16 mm filmového pásu v podání pana profesora Topinky
10:00 - 14:00
II.
Hranice práce
08:00 - 09:10
Krev v mobilech
09:25 - 10:47
Děkujeme, že kouříte
11:05 - 12:37
V.
Hranice práce
08:00 - 09:10
Trainspotting
09:25 - 10:55
Nenápadný půvab buržoazie
11:00 - 12:42
VI.
Hranice práce
08:00 - 09:10
Nic proti ničemu
09:25 - 11:03
Nebýt dnešní
11:10 - 13:00
VII.
Hranice práce
08:00 - 09:10
Show
09:25 - 10:33
Ekoduely: Udržitelné chováí
10:40 - 11:06
Garielova reportáž z mistrovství světa ve fotbale
11:10 - 11:26
IV.
Hranice práce
08:00 - 09:10
Představení Fórum PPV - Mediální bludiště
11:00 - 12:30
III.
Beseda - Saša Uhlová
10:00 - 11:30
ZRUŠENO - Beseda - Bohdan Bláhovec
12:00 - 13:30

Den 2

1.A
Český sen
08:00 - 09:30
Bohemia docta aneb Labyrint světa a lusthauz srdce
09:40 - 14:14
1.B
Český sen
08:00 - 09:30
Le Capital
09:40 - 11:34
Glengarry Glen Ross
11:45 - 13:25
2.A
Český sen
08:00 - 09:30
Roura
09:40 - 11:40
Pohrdání
11:50 - 13:33
4.A
Český sen
08:00 - 09:30
Princezna Mononoke
09:40 - 11:53
Fantastic Mr. Fox
12:05 - 13:28
3.A
Český sen
08:00 - 09:30
Co se nenosí
09:40 - 10:38
Proč zabili své sousedy
10:45 - 11:36
Farídulláh má dnes volno
11:40 - 11:57
Po čem holky touží
12:05 - 12:38
II.
Český sen
08:00 - 09:30
Koyaanisqatsi
09:40 - 11:12
Z popelnice do lednice
11:15 - 12:37
*NEW* Prasátko Slezina
13:10 - 14:00
V.
Český sen
08:00 - 09:30
Fight club
09:40 - 11:59
The Kid
12:10 - 13:17
VI.
Český sen
08:00 - 09:30
Láska shora
09:40 - 11:18
Epizoda ze života sběrače železa
11:20 - 12:33
Factory city EUPA
12:45 - 13:32
VII.
Český sen
08:00 - 09:30
Velká žranice
09:40 - 11:55
Sázka na nejistotu
12:05 - 14:15
IV.
Český sen
08:00 - 09:30
The true cost
09:40 - 11:12
Lightbulb conspiracy
11:20 - 12:12
III.
Workshop od demagog.cz
10:00 - 11:30
Beseda - Petr Marek
12:00 - 13:30

Den 3

1.A
Selský rozum
08:10 - 09:24
Zakladatel
09:40 - 11:35
Super size Me
11:45 - 13:25
1.B
Selský rozum
08:10 - 09:24
Panelstory
09:30 - 11:06
Dědictví, aneb kurva hoši gutentag
11:30 - 13:23
2.A
Selský rozum
08:10 - 09:24
Finanční krize
09:30 - 11:30
Spřízněni volbou
11:40 - 13:05
Moravská hellas
13:10 - 13:44
4.A
Selský rozum
08:10 - 09:24
Tokijští kmotři
09:30 - 11:02
The Social Network
11:05 - 13:05
3.A
Selský rozum
08:10 - 09:24
Náramky od Kamar
09:30 - 09:52
Temná strana čokolády
09:55 - 10:41
Potraviny a.s.
10:45 - 12:15
2.B
Selský rozum
08:10 - 09:24
Promítání filmů z 16 mm filmového pásu v podání pana profesora Topinky
11:00 - 13:30
II.
Selský rozum
08:10 - 09:24
Moderní doba
09:30 - 10:57
Volný pád
11:07 - 13:00
V.
Selský rozum
08:10 - 09:24
Enter the void
09:30 - 12:11
VI.
Selský rozum
08:10 - 09:24
The Corporation
09:30 - 12:15
VII.
Selský rozum
08:10 - 09:24
FUOCOAMMARE: POŽÁR NA MOŘI
09:30 - 11:13
Oni žijí!
11:17 - 12:50
IV.
Selský rozum
08:10 - 09:24
BLEŠÍ TRH
09:40 - 11:10
III.
Beseda - Vít Janeček
10:30 - 11:30
Beseda - Jakub Kohák
12:10 - 13:40
ZMĚNA ČASU - Karel Kovář
14:05 - 15:00
λ e1869af | 0.01 s :P